کسب درآمد آنلاین

ساخت وبلاگ

سب درآمد از اينترنت در منزل به روش‌هاي مختلفي امكان پذير بوده كه ميزان مهارت افراد و ميزان وقتي كه براي اين كار در نظر مي‌گيرند، دو عامل تعيين كننده در اين خصوص خواهد بود. در اين مقاله قصد داريم تا به انواع و اقسام روش‌هاي كسب درآمد از اينترنت اشاره كنيم.

منظور از كسب درآمد اينترنتي در منزل چيست؟ 

كسب و كار اينترنتي در منزل در نگاه اول جذابيت بسيار زيادي دارد، اما بايد دقت كرد كه اين كار چم‌وخم‌هاي خاص خود را داشته و بايد از مهارت‌هاي لازم برخوردار بود. ابتدا بهتر است با انواع روش‌هاي كسب درآمد از اينترنت آشنا شويم.

با ظهور اينترنت در دهه‌هاي اخير به مرور روش‌ها و فرايندهاي بسياري از كسب‌وكارها تغيير پيدا كرد. كسب‌وكارهاي آنلاين در سراسر جهان سر بر آوردند و انواع و اقسام مشاغل جديد شكل گرفتند كه جايگزين مشاغل سنتي شدند.

اين مسائل باعث شد تا روش‌هاي كسب درآمد توسط افراد نيز به مرور تغيير يافته و روش‌هاي جديد مانند كسب درآمد از اينترنت جايگزين شوند. بستر اينترنت امكاني را فراهم كرده تا امروزه ميليون نفر از انسان‌ها در سراسر جهان بتوانند به طرق مختلف از اين روش كسب درآمد كنند.

اين افراد به طور كل به دو دسته تقسيم‌بندي مي‌شوند. برخي از آنها در كسب‌وكارهاي آنلاين مشغول به فعاليت هستند. همانند فردي كه مدير ديجيتال ماركتينگ يك كسب‌وكار آنلاين بوده يا افرادي كه به عنوان كارشناس سئو و بازاريابي محتوايي در اين شركت‌ها مشغول به كار هستند.

اما علاوه بر اين افراد، دسته ديگري هستند كه بنا به هر دليلي تمايل دارند تا به صورت‌هاي ديگر به دنبال كسب درآمد از اينترنت باشند كه مهم‌ترين آنها كسب درآمد از اينترنت در منزل است

كسب درآمد اينترنتي نيز به روش‌هاي مختلفي تقسيم‌بندي مي‌شود. ضمن آنكه به مرور روش‌هاي مختلفي براي انجام اين كار ايجاد مي‌شود و برخي روش‌هاي ديگر منسوخ مي‌شوند. معمولا افراد زيادي به دنبال اين نوع از درآمدزايي هستند.

اما پرطرفدارترين اين گروه‌ها را مي‌توان دانشجويان، زنان خانه‌‌دار، شاغلين دوم و برخي افراد ديگر دانست. روش‌هاي مختلفي براي اين كار وجود دارد، اما انتخاب يكي از آنها به ميزان وقت، نوع مهارت و انتظاري كه افراد دارند، بستگي دارد.

با كسب درآمد اينترنتي از منزل به راحتي مي‌توانيد به درآمد ارزي ودلاري برسيد

مزاياي كسب‌ درآمد اينترنتي چيست؟ 

شغل دوم درآمد بيشتر: ابتدا آنكه با اين كار مي‌توان درآمد بيشتري به دست آورد و بنابراين بسياري هستند كه از آن به عنوان شغل دوم ياد مي‌كنند. حتي افرادي كه بنا به دلايلي اين كار شغلي اصلي آنها محسوب مي‌شود، باز هم مي‌توانند به درآمد خوبي دست پيدا كنند.

انعطاف‌پذيري در زمان: افراد با اين روش مي‌توانند انعطاف شغلي بسيار زيادي داشته باشند. به عنوان مثال، ممكن است افراد در ساعاتي پاياني شب يا زمان‌هايي كه در سفر هستند، بتوانند كار خود را انجام دهند.

كسب مهارت: كسب مهارت و تخصص يكي ديگر از مهم‌ترين مزيت‌هاي اين كار است. ترديدي نيست افرادي كه مهارت كسب درآمد از طريق اينترنت را كسب كنند، در آينده دست بالاتري در بازار كار خواهند داشت.

حذف محدوديت مكاني: شايد تا همين چند سال قبل براي اكثر افراد قابل تصور نبود كه فردي بدون حضور فيزيكي در محل كار بتواند كسب درآمد بالا داشته باشد. اما در كسب درآمد اينترنتي اين كار كاملا امكان‌پذير است

روش‌هاي كسب درآمد اينترنتي در منزل 

 در حالي كه ممكن است هر ساله روش‌هاي جديدي براي انجام اين كار خلق شود، اما برخي ديگر از روش‌هاي قديمي نيز هستند كه همچنان پرطرفدار محسوب مي‌شوند.

ميزان وقت و مهارت افراد دو عامل تعيين‌كننده در انتخاب يكي از اين روش‌ها است. در ادامه به مهم‌ترين آنها اشاره خواهيم كرد

 درآمد اينترنتي بدون سرمايه؛ از سلائق و سرگرمي‌ها شروع كنيد 

افراد بنا به ويژگي‌هاي شخصيتي كه دارند معمولا در زندگي خود علائقي دارند. برخي به آشپزي علاقه دارند و در عوض برخي ديگر از افراد شيفته موسيقي هستند. تنها كافي است كه اندكي به اين علائق ديد تجاري داد، آن وقت مي‌توان درآمد قابل توجهي از اين راه كسب كرد.

اما قبل از آنكه به فكر كسب درآمد بود، بايد ميزان مهارت خود را به صورت تخصصي بهبود داد. براي اين كار بهتر است كه در برخي از دوره‌ها و كلاس‌ها در زمينه مورد علاقه شركت كرده يا آنكه مدتي را به صورت‌هاي مختلف تجربه عملي كسب كرد.

بعد از آنكه ميزان مهارت فرد به حد قابل‌قبولي رسيد مي‌تواند از يكي از روش‌ها براي كسب درآمد اينترنتي از علائق خود اقدام كند. معروف‌ترين و شايد اولين‌ روشي كه به ذهن افراد خطور مي‌كند، استفاده از ابزار شبكه‌هاي اجتماعي است كه در چند سال اخير در ايران نيز بسيار رواج پيدا كرده است.

كافي است به اينستاگرام سر بزنيم تا انواع مختلف از آنها را به صورت صنايع دستي، آشپزي، آموزش و موسيقي مشاهده كنيم. استفاده از كانال تلگرام نيز مي‌تواند براي برخي از محصولات مناسب باشد.

اما در كنار شبكه‌هاي اجتماعي، مي‌توان از روش‌هاي ديگر مانند ايجاد وبسايت شخصي، راه‌اندازي فروشگاه اينترنتي يا ساير روش‌هاي ديگر براي اين كار استفاده كرد

كسب درآمد اينترنتي مطمئن؛ بازاريابي وابسته

بازاريابي وابسته ابزاري است كه امكان فروش محصولات و خدمات را از طريق يك واسطه فراهم كرده و به همين دليل به آن فروش رابطه‌اي نيز گفته مي‌شود. به عنوان مثال، يك توليدكننده زيورالات مي‌تواند با قرار دادن لينك وبسايت خود در يك فروشگاه آنلاين مانند ديجي‌كالا، براي محصولات خود مشتري جذب كند.

طبيعي است هر مشتري كه از اين طريق ترغيب به خريد محصول شود، ديجي‌كالا يا فروشگاه مربوطه نيز درصدي از آن را برمي‌دارد. ميزان اين درصد مي‌تواند متفاوت بوده و به عوامل مختلفي بستگي دارد.

براي شروع ابتدا بايد نسبت به ايجاد يك وبلاگ يا سايت شخصي اقدام كرد. ليستي از محصولات و خدمات خود را بر روي آن قرار داد و سپس وارد مذاكره با فروشگاه‌هاي واسطه‌اي شد.

اين كار هم‌اكنون در ايران و بسياري ديگر از نقاط ديگر جهان انجام مي‌شود و يكي از روش‌هاي مرسوم كسب درآمد از اينترنت در منزل به شمار مي‌رود

انتخاب فروشگاه يا وبسايت واسطه خود موضوعي مهمي بوده و بايد در انجام اين كار دقت كرد. ابتدا بهتر است ليستي از وبسايت‌ها يا فروشگاه‌‌هايي كه در زمينه مورد نظر فعاليت مي‌كنند، پيدا كرد.

ميزان مشتريان، رنك و رتبه سايت، ترافيك سايت، ميزان فروش و ميزان معروفيت آن مي‌تواند از عوامل تعيين‌كننده در انتخاب وبسايت فروش رابطه‌اي باشد

 كسب و كار اينترنتي در منزل؛ برنامه‌نويسي و محصولات نرم‌افزاري 

بسياري از برنامه‌نويسان تمايل دارند تا خود به صورت مستقل فعاليت كنند تا آنكه به استخدام فرد ديگري دربيايند. برنامه‌نويسان مي‌توانند از طرق مختلفي به درآمدزايي اينترنتي دست بزنند. آنها مي‌توانند از كارفرمايان مختلف پروژه‌هاي كاري بگيرند.

اين پروژه‌ها مي‌تواند به صورت‌هاي مختلفي باشد، اما قبل از آن بايد روشي را براي ارتباط با كارفرمايان در نظر گرفت. راه‌اندازي بسايت شخصي يا ايجاد صفحات مختلف در شبكه‌هاي اجتماعي يكي از بهترين روش‌ها براي برقراري ارتباط است.

هر چند كه انجام چند پروژه كاري با كيفيت مي‌تواند به صورت بازاريابي دهان به دهان به برنامه‌نويسان حرفه‌اي كمك كند و كارفرمايان مختلف آنها را براي پروژه‌هاي كاري به يكديگر معرفي كنند.

درست همانند مترجمي كه به صورت دوركار، پروژه‌هاي مختلف مي‌گيرد. اما برنامه‌نويسان براي درآمدزايي از طريق اينترنت در منزل چه فعاليت‌هايي مي‌توانند انجام دهند؟ 

برنامه‌نويسان و متخصصان كامپيوتر از جمله افرادي هستند كه به راحتي مي‌توانند كسب درآمد اينترنتي داشته باشند

آنها مي‌توانند بازي‌سازان خوبي شوند و با ساخت انواع بازي‌ها پول خوبي به جيب بزنند. اين كار را مي‌توانند به صورت مستقل يا براي كارفرمايان انجام دهند. امروزه بازي‌هاي هيجان‌انگيز براي بسياري از اقشار جامعه جذابيت دارد و همين باعث شده تا برنامه‌نويسان مختلف دست به كار شوند.

اما علاوه بر آن، ساخت نرم‌افزار نيز مي‌تواند گزينه ديگري براي كسب درآمد خانگي از اينترنت باشد. براي اين كار بهتر است كه ابتدا يك نياز اساسي را شناسايي كرده و سپس با يك ايده مناسب، آن را برنامه‌نويسي و پياده‌سازي كرد.

ابزارهايي مانند گوگل‌پلي، اپ‌استور يا كافه بازار باعث شده تا برنامه‌نويسان بهتر بتوانند به صورت اينترنتي به فكر درآمدزايي باشند

راه‌هاي كسب درآمد از طريق اينترنت؛ مشاوره و مربي‌گري 

اين حرفه بيشتر متناسب افرادي است كه در يك موضوع خاص داراي تجربه و تبحر هستند و سال‌ها سابقه فعاليت، تدريس يا كار اجرايي در آن زمينه دارند. آنها مي‌توانند تجارب و تخصص خود را به صورت‌هاي مختلف در اختيار ديگران قرار دهند و از اين طريق كسب درآمد كنند.

مثال بارز اين دسته از افراد روانشناساني هستند كه مي‌توانند از طريق شبكه‌هاي اجتماعي مانند اينستاگرام با مخاطبان خود ارتباط برقرار كنند و به صورت آنلاين از آنها تست‌هاي مختلف بگيرند. به هر ميزان كه افراد از معروفيت و برند خوبي برخوردار باشند، مي‌توانند مشتريان بيشتري براي خود پيدا كنند

البته در بسياري از اوقات نيز افراد نياز به معروفيت چنداني ندارند. چرا كه در بسياري از زمينه‌ها داشتن تخصص كافي به فرد كمك مي‌كند تا از وي يك مشاور يا مربي خوب بسازد.

بسياري از تخصص‌ها وجود دارند كه دسترسي به آنها در جامعه با سختي‌هايي همراه است. اصلي‌ترين نكته در اين روش، داشتن تخصص در يك رشته خاص يا برند بودن در يك حوزه است

كسب درآمد خانگي؛ برگزاري وبينار و دوره‌هاي آنلاين 

اين روش نيز همانند موارد قبلي نيازمند داشتن تخصص و مهارت در يك زمينه خاص است. حتي مي‌توان از هر دو اين روش‌ها براي كسب درآمد اينترنتي از منزل استفاده كرد.

امروزه گسترش ابزارهاي مختلف تكنولوژي مانند شبكه‌هاي اجتماعي باعث شده تا متخصصين و مدرسين بتوانند دوره‌هاي آنلاين و انواع وبينارها را برگزار كرده و از اين راه كسب درآمد كنند.

البته اين كار نياز به بازاريابي داشته و بايد افراد بتوانند از قبل مشتريان خود را پيدا كنند. سپس با يك آگهي آنها را به شركت در وبينار ترغيب كنند.

بسياري از افراد تلاش مي‌كنند تا با ساختن يك برند قابل اعتماد از خود و كار كردن بر روي موضوع پرسونال برندينگ، به چهره پرنفوذي براي مخاطبان خود تبديل شوند. آنها از اين ابزار مي‌توانند براي برگزاري دوره‌هاي آنلاين متعدد و كسب درآمد استفاده كنند

اگرچه اين روش از درآمدزايي در منزل در ايران با برخي محدوديت‌ها روبرو بوده، اما شواهد نشان مي‌‌دهد كه برگزاري وبينارها و دوره‌هاي آنلاين در كشور روز به روز در حال افزايش است. اينستاگرام به ابزار خوبي براي اين كار تبديل شده است.

اما علاوه بر آن ابزارها و نرم‌افزارهاي مختلفي براي اين كار ايجاد شده است. يكي از مزيت‌هاي اين روش كمك به ارتقاء برند افراد و ايجاد شبكه اجتماعي گسترده از مخاطبان براي آنها است. مخاطباني كه در آينده مي‌توان بر روي هر كدام از آنها براي درآمدزايي به روش‌هاي ديگر سرمايه‌گذاري كرد

كسب درآمد در منزل با كامپيوتر؛ فعاليت در يوتيوب 

يوتيوب يكي از شبكه‌هاي اجتماعي پرطرفدار بوده كه در سراسر دنيا مورد استفاده قرار مي‌گيرد. افراد مي‌توانند با خلق محتوا ويدئويي از آن به درآمدزايي برسند، در حالي كه در منزل خود نشسته و نياز به محل كار نيز نداشته باشند.

اگرچه اين رسانه اجتماعي پرطرفدار در ايران با محدوديت‌هايي روبرو بوده، اما همچنان مي‌توان با ترفندهاي مختلف و از روش‌هاي گوناگون از آن براي كسب درآمد اينترنتي استفاده كرد و هم‌اكنون نيز افراد زيادي از اين روش در ايران استفاده مي‌كنند

براي كسب درآمد از يوتيوب روش‌هاي مختلفي وجود دارد. اما مشخص‌ترين روش همان گرفتن تبليغات است. براي اين كار ابتدا بايد يك كانال پرطرفدار در يوتيوب راه‌اندازي كنيم. كانالي كه توانسته از طريق خلق محتواي با كيفيت، مخاطبان زيادي را براي خود پيدا كند.

بعد از رسيدن ميزان بازديدهاي كانال و ويدئوها به يك تعداد مشخص، آن هنگام مي‌توان از تبليغات براي درآمدزايي استفاده كرد. تبليغات مي‌تواند به روش‌هاي مختلف باشد كه از جمله آنها نوار تبليغاتي در حاشيه يا زير ويدئو و همچنين نمايش فيلم چند ثانيه‌اي در ابتدا ويدئو است.

اما علاوه بر اين روش‌، روش‌هاي ديگري نيز وجود دارند كه از جمله آنها خلق و نمايش محتوا ويدئويي براي كسب‌وكارها يا افراد مختلف است.

براي اين كار نياز است تا همانند روش قبلي يك كانال پربازديد در يوتيوب داشت. سپس مي‌توان از طريق خلق محتواي ويدئويي مورد نياز براي كسب‌وكار مورد نظر و انتشار آنها در كانال، به درآمد رسيد

كسب و كار اينترنتي خانگي؛ توليد محتوا به صورت دوركاري 

براي افرادي كه دست به قلم خوبي داشته و داراي قدرت نويسندگي هستند، توليد محتوا متني مي‌تواند يكي از بهترين روش‌ها براي كسب درآمد اينترنتي در منزل باشد. اين كار براي روزنامه‌نگاران، نويسندگان، وبلاگ‌نويسان و افرادي كه به هر نحوي با حوزه ديجيتال ماركتينگ آشنايي دارند، بسيار مناسب است.

اما علاوه بر اين دسته از افراد، كساني كه در زمينه رشته تخصصي خود مي‌توانند دست به قلم شده و توليد محتوا كنند، براي انجام اين كار مناسب هستند. براي شروع كافي است تا اندكي مهارت نويسندگي خود را تقويت كرد و به روش‌هاي مختلف خلق محتوا و بازاريابي محتوايي آشنا شد.

سپس بهتر است با روش‌ها و نكات مربوط به سئو و بهينه‌سازي سايت آشنا شد. امروزه شركت‌ها و كسب‌وكارهاي مختلفي تمايل دارند تا با استفاده از بازاريابان محتوا به اهداف خود برسند

تعداد كسب‌وكارهاي آنلاين روز به روز در حال افزايش بوده و آنها نياز به خلق محتوا براي بهبود وضعيت صفحات سايت خود در موتورهاي جستجو هستند. از طرفي، فرايند توليد محتوا به نحوي است كه توليد و حتي انتشار آن بر روي وب‌سايت كاملا به صورت دوركاري قابل انجام است.

بنابراين امروزه بسياري از كارفرمايان تمايل دارند تا از فريلنسرها و دوركاران براي خلق محتوا استفاده كنند. براي كسب درآمد از اين طريق، بعد از كسب مهارت و آمادگي اوليه، معمولا مي‌توان به دو طريق اقدام كرد.

روش نخست آن است كه با شركت‌ها و مجموعه‌هايي كه در زمينه توليد محتوا هستند، همكاري كرد. آنها معمولا پروژه‌هاي مختلف را از كارفرمايان مي‌گيرند و انجام آن را به فريلنسرها مي‌دهند.

اما روش دوم به اين صورت است كه كه براي خود كارفرمايان و بدون واسطه فعاليت كرد. لازم به ذكر است كه توليد محتوا روش‌هاي متعدد ديگر مانند پادكست، اينفوگرافيك، ويدئو يا ساير روش‌هاي ديگر دارد كه مي‌توان بر روي آنها نيز سرمايه‌گذاري كرد.                                                                                                

كسب درآمد آنلاين؛ وبسايت‌هاي فريلنسري يا دوركاري 

طي ساليان گذشته وبسايت‌هاي مختلفي براي ارائه پروژه‌هاي فريلنسري در كشورهاي ديگر شكل گرفتند كه اصطلاحا به آن فريلنسري گفته مي‌شود. در ايران نيز چند وقتي است كه اين نوع وبسايت‌ها در حال شكل گرفتن هستند و بسياري از افراد از طريق آنها به درآمد خوبي رسيده‌اند.

براي انجام اين كار كافي است كه فرد مقداري وقت آزاد داشته و در انجام يك كار تخصصي، مهارت داشته باشد. به عنوان مثال، فرد بتواند به صورت حرفه‌اي طراحي لوگو انجام دهد يا آنكه در ساير زمينه‌هاي ديگر مانند طراحي سايت، موبايل، ترجمه و طراحي گرافيك تخصص داشته باشد.

البته معمولا تخصص‌هاي ارائه شده در هر وبسايت اندكي تفاوت دارند. براي فعاليت از طريق سايت‌هاي دوركاري كافي است تا در موتورهاي جستجو عباراتي مانند «وبسايت‌هاي دوركاري» يا موارد مشابه را جستجو كرد. انواع مختلفي از آنها را مي‌توان مشاهده كرد كه ممكن است هر كدام داراي تفاوت‌هايي با يكديگر باشند

معمولا طريقه كار به اين صورت است كه افراد دوركار با ايجاد يك صفحه براي خود، نسبت به انجام يك كار تخصصي اعلام آمادگي مي‌كنند. در اين صفحه اطلاعاتي در خصوص چگونگي انجام دادن كار، زمان تحويل به كارفرما، هزينه انجام كار و ساير اطلاعات ديگر ارائه مي‌شود.

بدين ترتيب كارفرمايان نيز مي‌توانند با مشاهده افراد مختلف و ارزيابي آنها، دست به انتخاب بزنند. از آنجا كه تخصص ارائه شده در وبسايت‌هاي دوركاري معمولا متنوع بوده، بنابراين بسياري از افراد از اين طريق امكان كسب درآمد اينترنتي در منزل را مي‌يابند

كسب و كار اينترنتي در منزل بدون سرمايه؛ فعاليت دوركاري براي رسانه‌ها 

ظهور و گسترش اينترنت در چند سال اخير باعث شده تا عرصه خبر و رسانه نيز دچار تغيير و تحولات بسيار زيادي شود. به وجود آمدن رسانه‌هاي ديجيتال باعث شده تا مشاغل اين حوزه نيز اندكي دچار تغيير شده و با دنياي آنلاين بيشتر خو گرفته‌اند.

به همين علت امروزه نياز است تا بسياري از روزنامه‌نگاران و خبرنگاران فعال در خبرگزاري‌ها، در خصوص اصول توليد محتوا در فضاي آنلاين، بهبود سئو و بهينه‌سازي سايت اطلاعات و مهارت كافي در اختيار داشته باشند. يكي ديگر از مشاغلي كه در چند سال اخير در رسانه‌هاي آنلاين شكل گرفته، شغل چپ‌چين خبر است. اما چپ‌چين خبر چيست؟ 

چپ‌چين كردن اخبار به اصطلاح همان بازنويسي خبر در وبسايت خبري يا خبرگزاري است. به گونه‌اي كه اخبار مهمي كه در ساير خبرگزاري‌ها منتشر شده و در راستاي رسانه مورد نظر باشد، بازنشر داده مي‌شوند.

در اينجا لازم است كه در بازنشر اخبار يك سري تغييرات نگارشي و ويرايشي در اصل خبر داده شود، به طوري كه نبايد به اصل مفهوم و محتواي آن آسيب برساند. چپ‌چين خبر يكي از بهترين مشاغل براي كسب درآمد آنلاين در خانه به شمار مي‌رود.

كافي است كه فرد يك سيستم كامپيوتر و اينترنت پر سرعت در اختيار داشته باشد. همچنين نياز است كه اندكي با سيستم‌هاي مديريت محتوا مانند وردپرس آشنايي داشته و بتوان با آنها كار كرد

 كسب و كار اينترنتي در منزل؛ اينفلوئنسر شويم 

اينفلوئنسر ماركتينگ يكي از زيرشاخه‌هاي اصلي ديجيتال ماركتينگ بوده كه با ظهور شبكه‌هاي اجتماعي بيشتر مورد توجه قرار گرفته است. اينفلوئنسرها كساني هستند كه داراي نفوذ بر روي جامعه‌اي از مخاطبان خود هستند.

مانند سلبريتي‌ها يا هر گروه و فرد ديگري كه توان هدايت افراد به سمت انجام يك كار مشخص را دارند. در چند سال اخير و به دنبال گسترش شبكه‌هاي اجتماعي، اينفلوئنسر ماركتينگ نيز به شدت مورد توجه كسب‌وكارها قرار گرفته است.

آنها از طريق اينفلوئنسرها معمولا دست به تبليغات محصولات و خدمات خود مي‌زنند. البته كه اينفلوئنسرها نيز مبلغي را به عنوان حق‌الزحمه كار خود برمي‌دارند. تعيين اين مبلغ بسيار بستگي به ميزان مخاطبان اينفلوئنسرها، قدرت نفوذ بر آنها و ساير موارد ديگر است

شايد در ابتدا تصور كرد كه اينفلوئنسر شدن كار سختي بوده و تنها از پس سلبريتي‌هايي چون بازيگران يا فوتباليست‌ها برمي‌آيد. اما نگاهي به فضاي مجازي مانند اينستاگرام نشان مي‌دهد كه بسياري از افراد عادي جامعه به واسطه فعاليت‌هايي كه در اين فضاي دارند، قابليت تبديل شدن به يك اينفلوئنسر را دارند.

اين افراد ممكن است روزنامه‌نگاران، نويسندگان، آشپزها يا حتي كساني باشند كه به واسطه سبك زندگي خاص خود در شبكه‌هاي اجتماعي معروف شده‌اند. بنابراين نبايد تصور رويايي از اين افراد داشت، چرا كه بسياري از افراد عادي جامعه نيز ممكن است قابليت اينفلوئنسر شدن را داشته باشند

شبكه‌هاي اجتماعي خصوصا اينستاگرام يكي از بهترين راه‌ها براي كسب درآمد اينترنتي در منزل است

از بورس پول دربياوريم

فعاليت در بورس و خريد و فروش سهام اين روزها براي بسياري از افراد تبديل به شغل دوم شده است. با وجود امكان خريد و فروش سهام به صورت آنلاين، اين فعاليت بسيار آسان‌تر از گذشته شده است.

به گونه‌اي كه امروزه مي‌توان با ثبت نام در يكي از كارگزاري‌هاي بورس، نسبت به انجام معامله به صورت اينترنتي و خريد و فروش سهام اقدام كرد. اين كار به يكي از روش‌هاي مهم كسب درآمد اينترنتي در منزل تبديل شده و روز به روز افراد زيادي براي انجام آن اقدام مي‌كنند.

واقعيت آن است كه فعاليت در بازار بورس به نسبت بسياري از روش‌هاي ديگر حداقل در ابتدا به تخصص يا مهارت كمتري احتياج دارد. تنها كافي است كه اندكي پس‌انداز داشته باشيم. براي شروع حتي مي‌توان از طريق صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري بورسي اقدام كرد كه اتفاقا ريسك بسيار كمتري نيز دارند

يكي ديگر از مزيت‌هاي خريد و فروش آنلاين سهام در بازار سرمايه، نياز نداشتن به وقت زياد است. انجام اين كار نسبت به بقيه‌ روش‌هاي كسب درآمد، وقت و زمان بسيار كمتري نياز دارد.

به نحوي كه به راحتي مي‌توان در منزل اين كار را با كمترين زمان ممكن انجام داد. هر چند كه فعاليت در بازار سرمايه به طور كل نيازمند مطالعه تحليل‌ها و رصد بازار به صورت مداوم است.

براي شروع بهتر است كه ابتدا در برخي دوره‌هاي آموزش فعاليت در بازار سرمايه شركت كرد و يا از افراد خبره در اين زمينه مشورت گرفت.                                                                                        

 كسب درآمد از سايت‌هاي خارجي؛ شركت در نظرسنجي‌هاي آنلاين 

 شركت‌ها هر ساله هزينه زيادي را صرف انجام تحقيقات بازار مي‌كنند. انجام اين فرايند آنچنان براي آنها اهميت داشته كه معمولا آن را به ساير شركت‌هاي فعال در زمينه تحقيقات بازار واگذار مي‌كنند.

شركت‌هاي تحقيقات بازار نيز از روش‌هاي مختلف به مشتريان شركت‌ها دسترسي پيدا خواهند كرد كه يكي از آنها نظرسنجي‌هاي آنلاين است. به نحوي كه افراد مي‌توانند از طريق پر كردن فرم‌هاي نظرسنجي، ضمن كمك كردن به شركت مورد نظر در انجام تحقيقات، به درآمدزايي نيز برسند. بنابراين يك بازي برد برد براي فرد شركت‌كننده و همچنين شركت تحقيقات‌ بازار به شمار مي‌رود

وبسايت‌هاي نظرسنجي خارجي زيادي وجود دارند كه بتوان با آنها فعاليت كرد. هر چند كه در چند سال اخير به علت برخي مسائل مانند تحريم‌ها يا فيلتر بودن برخي سايت‌‌ها كاربران به مشكلاتي در اين خصوص برخوردند، اما هنوز هستند افرادي كه از اين طريق درآمد قابل‌توجهي به دست بياورند.

چرا كه براي حل اينگونه مشكلات نيز برخي راه‌‌حل‌ها پيدا شده كه مي‌توان از آنها استفاده كرد. براي شروع مي‌توان با جستجو اينترنتي به بسياري از اين وبسايت‌ها دسترسي پيدا كرد. ضمن آنكه در چند وقت اخير برخي از نمونه‌هاي ايراني اينگونه وبسايت‌ها نيز ايجاد شده است

در اين مقاله به 12 مورد از روش‌هاي مختلف كسب درآمد اينترنتي در منزل اشاره شد. قطعا روش‌هاي مختلف ديگري نيز براي انجام اين كار وجود دارند و انتخاب يكي از آنها بستگي به عوامل مختلف زيادي دارد.

با اين حال، بسياري از افراد هستند كه همزمان با چند روش مختلف به صورت دوركاري و البته اينترنتي، درآمدزايي مي‌كنند. براي آگاهي از روش‌هاي مختلف كسب درآمد از اين طريق مي‌توانيد از با مشاوران خبره الوبيزنس مشورت كنيد.

 

كسب درآمد از اينترنت در منزل به روش‌هاي مختلفي امكان پذير بوده كه ميزان مهارت افراد و ميزان وقتي كه براي اين كار در نظر مي‌گيرند، دو عامل تعيين كننده در اين خصوص خواهد بود. در اين مقاله قصد داريم تا به انواع و اقسام روش‌هاي كسب درآمد از اينترنت اشاره كنيم.

 

 

تحلیل تکنیکال...
ما را در سایت تحلیل تکنیکال دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : تحلیل tachnicalblog بازدید : 154 تاريخ : سه شنبه 30 دی 1399 ساعت: 1:48